Kroužky 2018/2019  

Čtvrtek
ZUŠ Řevnice, sekce výtvarné výchovy
Nám. Jiřího z Poděbrad 2
17:00-17:45začátečníci
17:00-18:30pokročilí

Kroužky budou probíhat od 27.9.2018 do 30.5.2019 (včetně).
Členské příspěvky: 400,- Kč za pololetí.
Platební data v sekci O klubu.
Kroužky pokročilých i začátečníků budou probíhat souběžně, ale obvykle na to budeme dva, takže každý z kroužků bude mít svého trenéra.
Přihlásit se můžete mailem nebo telefonicky na kontakty uvedené v záhlaví, můžete ale také přijít rovnou na kroužek. Začít lze i v průběhu sezóny, zvláště u začátečníků ale doporučujeme docházet od začátku.
   
   

Vítejte na nových stránkách ŠK Řevnice

Samozřejmě jsem měl v úmyslu spustit nový web mnohem dříve s mnohem bohatším obsahem a samozřejmě jsem to nestihnul, takže aspoň teď a aspoň s nejaktuálnějšími informacemi. Starší informace najdete na původním webu ŠK Řevnice (na tento web je postupně naimportujeme), podrobnější informace o většině akcí, které nás čekají, najdate na stránkách Středočeského šachového svazu

Rozpis kroužků vidíte vlevo. Ten úterní měl začít o týden dřív, tedy 17.9., do toho ale zasáhly mé pracovní záležitosti, mám nějakou akci o které nevím, kdy skončí a nechci riskovat, že právě úvodní kroužek nestihnu ani se na něm nechci nechat zastupovat.

Naším prvním společným výjezdem v sezóně bude Svatováclavský turnaj v Chodouni (podrobnosti výše), ještě předtím se ale Jirka Vrecion a Adam Hanzlík zúčastní Mistrovství ČR v rapid šachu mládeže (Klatovy, 14.-15.9.) a několik řevnických dětí se zúčastní soustředění talentů Středočeského kraje v Jizbici (20.-22.9.). Naplno se šachová sezóna rozjede v říjnu, kdy začínají soutěže družstev a čeká nás také řada akcí pro děti.

   
© ŠK Řevnice 2013