Kroužky 2018/2019  

Čtvrtek
ZUŠ Řevnice, sekce výtvarné výchovy
Nám. Jiřího z Poděbrad 2
17:00-17:45začátečníci
17:00-18:30pokročilí

Kroužky budou probíhat od 27.9.2018 do 30.5.2019 (včetně).
Členské příspěvky: 400,- Kč za pololetí.
Platební data v sekci O klubu.
Kroužky pokročilých i začátečníků budou probíhat souběžně, ale obvykle na to budeme dva, takže každý z kroužků bude mít svého trenéra.
Přihlásit se můžete mailem nebo telefonicky na kontakty uvedené v záhlaví, můžete ale také přijít rovnou na kroužek. Začít lze i v průběhu sezóny, zvláště u začátečníků ale doporučujeme docházet od začátku.
   
   

Maruška Karpecká sedmá v republice


Maruška toho u
partií moc nenasedí
Na Mistrovství ČR dětí do osmi let, které se hrálo v Táboře 10.-11.5.2014, odjela týden po úspěšném krajském přeboru dvojčata Karpeckých. Větší šance měla Maruška mezi dívkami, ale i Jiří dokáže zahrát velmi dobře, což dokázal na podzim pátým místěm na mistrovství Čech H8. Hrálo se v příjemném prostředí konferenčního sálu hotelu Dvořák a turnaje chlapců a dívek byly oddělené. Dívek hrálo 17 a chlapců přijelo 81.

První den předváděli oba sourozenci střídavé výkony a Maruška tak měla po šesti kolech tři body, zatímco její bratr o půlbod víc. Druhý den se Maruška rozehrála a po dvou výhrách byla už na čtvrtém místě, do posledního kola ale dostala suverénní vítězku celého turnaje Lucii Fizerovou z Frýdku-Místku, které podlehla a tak nakonec skončila sedmá. Jurášek druhý den dost vypustil a propadl se až na 52. místo, které určitě neodpovídá jeho možnostem.

   
© ŠK Řevnice 2013