Kroužky 2018/2019  

Čtvrtek
ZUŠ Řevnice, sekce výtvarné výchovy
Nám. Jiřího z Poděbrad 2
17:00-17:45začátečníci
17:00-18:30pokročilí

Kroužky budou probíhat od 27.9.2018 do 30.5.2019 (včetně).
Členské příspěvky: 400,- Kč za pololetí.
Platební data v sekci O klubu.
Kroužky pokročilých i začátečníků budou probíhat souběžně, ale obvykle na to budeme dva, takže každý z kroužků bude mít svého trenéra.
Přihlásit se můžete mailem nebo telefonicky na kontakty uvedené v záhlaví, můžete ale také přijít rovnou na kroužek. Začít lze i v průběhu sezóny, zvláště u začátečníků ale doporučujeme docházet od začátku.
   
   

K postupu stačil jen kousek

V Harrachově se v posledním říjnovém týdnu 2014 hrálo Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let. Zúčastnila se velká řevnická výprava, za Řevnice hrálo mistrovské turnaje pět dětí a doprovodných turnajů se zúčastnilo dalších deset dětí a dospělých. Kromě zemských titulů byly v mistrovských turnajích ve hře i postupy do finále Mistrovství ČR, probojovat se mezi nejlepšími šachisty z českých zemí do první desítky, která přibližně znamená postup, není ovšem nic jednoduchého. Letos se nám to nepovedlo a nejblíž tomu byl Jirka Vrecion, který v kategorii H16 obsadil jinak výborné čtrnácté místo.
Nejúspěšnějším řevnickým odchovancem tak Jan Havelka (dnes už ovšem hrající za Buštěhrad, kam přestoupil kvůli dorosteneckému extraligovému družstvu), který v silně obsazeném FIDE Open skončil mezi dospělými druhý.

Výsledky

   
© ŠK Řevnice 2013