Kroužky 2018/2019  

Čtvrtek
ZUŠ Řevnice, sekce výtvarné výchovy
Nám. Jiřího z Poděbrad 2
17:00-17:45začátečníci
17:00-18:30pokročilí

Kroužky budou probíhat od 27.9.2018 do 30.5.2019 (včetně).
Členské příspěvky: 400,- Kč za pololetí.
Platební data v sekci O klubu.
Kroužky pokročilých i začátečníků budou probíhat souběžně, ale obvykle na to budeme dva, takže každý z kroužků bude mít svého trenéra.
Přihlásit se můžete mailem nebo telefonicky na kontakty uvedené v záhlaví, můžete ale také přijít rovnou na kroužek. Začít lze i v průběhu sezóny, zvláště u začátečníků ale doporučujeme docházet od začátku.
   
   

Řevnice mají mistra Čech !


Pepča Barták s trofejí
Velkým úspěchem skončilo Mistrovství Čech v kategorii chlapců do osmi let pro sedmiletého Josefa Bartáka. Pepča celý turnaj suverénně vyhrál a stal se tak mistrem Čech v kategorii H8 pro rok 2016. První místo získal naprosto suverénně, když vyhrál včech devět partií a druhý v pořadí za ním zaostal o celé dva body.

Turnaj se hrál v Harrachově 19.-20.11.2016 souběžně se starší kategorií H10 a Pepča, který se narodil v roce 2009, v něm byl jediným řevnickým zástupcem. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, nebylo to tak, že by všechny jednoznačně přehrál, v řadě partií musel bojovat až do koncovky a přinejmenším v jedné stál dokonce na prohru, ale přes svůj nízký věk a jen asi roční soutěžní kariéru už vládne dostatečnou technikou a hlavně kreativitou na to, aby nakonec všechny partie dokázal zvrátit ve svůj prospěch. Že je ve formě bylo vidět už tři dny před mistrovstvím na regionálním turnaji ve Zdicích, kde také všech sedm partií vyhrál, stal se vítězem kategorie H10, ale byl by i vítězem kategorie H12, kdyby do ní věkem náležel.

Mistrovství Čech je polofinálový turnaj mistrovství ČR a hraje se vždy na podzim ve všech kategoriích až do osmnácti let, turnaje HD12-HD18 se ale hrají v jiných termínech.

   
© ŠK Řevnice 2013