Kroužky 2018/2019  

Čtvrtek
ZUŠ Řevnice, sekce výtvarné výchovy
Nám. Jiřího z Poděbrad 2
17:00-17:45začátečníci
17:00-18:30pokročilí

Kroužky budou probíhat od 27.9.2018 do 30.5.2019 (včetně).
Členské příspěvky: 400,- Kč za pololetí.
Platební data v sekci O klubu.
Kroužky pokročilých i začátečníků budou probíhat souběžně, ale obvykle na to budeme dva, takže každý z kroužků bude mít svého trenéra.
Přihlásit se můžete mailem nebo telefonicky na kontakty uvedené v záhlaví, můžete ale také přijít rovnou na kroužek. Začít lze i v průběhu sezóny, zvláště u začátečníků ale doporučujeme docházet od začátku.
   
   

Druhé místo ve skupině krajského přeboru družstev mládeže

V sobotu 7.1.2017 hrálo v Sedlčanech řevnické žákovské béčko skupinu C Krajského přeboru družstev mládeže, ve které startovaly kromě nás ještě celky Sedlčan, Příbrami, Zdic a Jinec. Jak se dalo čekat, o vítězi rozhodoval zápas Řevnice B - Sedlčany hned v první kole, s ostatními soupeři si oba celky snadno poradily. Sedlčanům jsme po boji podlehli těsně 2,5:3,5 a pak se už vše vyvíjelo podle předpokladů, takže první skončily a do krajského finále postupují Sedlčany, řevnické béčko skončilo druhé.

Do šestičlenného družstva jsme mohli jsme postavit jednoho člena základní sestavy a tento post na první šachovnici zaujal Jiří Havelka (2001). Za ním následovali František Havelka (2002), Jiří Kolomazník (2004), Matěj Šinágl (2004) a Ondřej Kolomazník (2002). Na poslední šachovnici jsme mohli postavit buď dívku nebo tzv. supermladšího žáka a rozhodli jsme se, že vezmeme hned dva z nejmladších pravidelných účastníků turnajů, Josefa Bartáka (2009) a Otakara Vyšinského (2008), kteří poprvé hráli turnaj se zápisem partií, a budeme střídat. To se ukázalo jako dobrý tah, Pepča vyhrál všechny tři partie, ve kterých nastoupil a Otakar dvě ze tří. Všichni ostatní hráli dobře, ale každý z nich měl v nějaké partii nehodu, což ale v žádném zápase kromě toho proti Sedlčanům, ve kterém jsme měli nehody hned dvě, nevadilo, protože to vyvážili kolegové.

Vítězové ostatních skupin KP: Mladá Boleslav, Buštěhrad B a Říčany C.

Výsledky skupiny C

   
© ŠK Řevnice 2013