Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Svatováclavský turnaj 2013

1. turnaj ZK KP mládeže regionu SB - Kladno, 45 účastníků

Chodouň, 28.9.2013


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída
    host (není z regionu SB)

    Pořadí v kategoriích KP

    Poř. KP Jméno Nar. ELO Klub Body BHm. BH Prog. GP VT
    H10 - do deseti let
    11Koršinskij Nikolas20061250Sokol Buštěhrad5,523,532,024,51000
    2Mach Petr20051250Sokol Praha-Kobylisy4,520,528,519,5
    32Mošovský Jakub20051250Sokol Buštěhrad4,517,525,516,5820
    43Koršinskij Marek20071100Sokol Buštěhrad4,019,027,019,0640
    5Haken Viktor20051000TJ Jince4,015,520,013,04
    64Buk Matyáš20051100Sokol Buštěhrad3,518,024,014,5460
    7Kočárek Ondřej20051000Pionýr Jince3,517,024,511,0
    85Pavela Vojtěch20051000SK DDM Slaný3,015,519,510,0280
    9Fürst Ondřej20051000TJ Jince2,517,524,510,0
    106Svoboda Petr20071000Šachový klub Zdice2,512,515,58,0100
    11Kašpárek Jakub20071000Pionýr Jince1,515,020,55,5
    12Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince0,014,019,50,0
    H12 - do dvanácti let
    11Handl Petr20041250Šachový klub Zdice5,523,031,021,01000
    22Popovský Ondřej20041250Sokol Buštěhrad5,522,529,525,5910
    33Šinágl Matěj20041250ŠK Řevnice5,021,529,520,5820
    4Málková Adriana20041250ŠK 64 Plzeň4,522,530,520,5
    54Matoušek Jan20041100ŠK Řevnice3,519,528,016,5730
    65Fatka Jan20031000ZŠ Hostomice3,517,023,011,0640
    76Spousta Jan20031000Šachový klub Zdice3,515,019,011,5550
    87Zentner Jan20041100SK DDM Slaný3,018,525,014,0460
    98Drahota Josef20031000Sokol Buštěhrad3,017,525,511,5370
    109Parkán Vít20031000ZŠ Hostomice3,016,024,012,5280
    1110Burcal Michal20041000Šachový klub Zdice2,517,522,512,5190
    1211Civín Daniel20031000Šachový klub Zdice2,514,019,57,5100
    H14 - do čtrnácti let
    1Soukup Jiří20011493SK Pyrit Příbram5,521,029,523,5
    21Varadi Ondřej20011500Sokol Buštěhrad5,021,530,020,51000
    32Hanzlík Adam20011449ŠK Řevnice5,018,526,517,5918,182
    43Mezera Matěj20021250Sokol Buštěhrad4,521,530,018,5836,346
    54Havelka Jiří20011510ŠK Řevnice4,022,031,020,0754,545
    65Kimr Jan20021100SK DDM Slaný4,017,023,513,0672,7273
    76Havelka František20021475ŠK Řevnice3,519,527,517,0590,909
    87Koníř Petr20021100ŠK Rakovník3,517,023,09,5509,091
    98Mayrhofer Matyáš20021250Sokol Buštěhrad3,019,027,014,0427,273
    109Lang David20021250Sokol Buštěhrad3,019,026,513,0345,455
    1110Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice3,017,523,512,0263,636
    1211Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný3,017,023,512,0181,818
    1312Malý Lukáš20011100Sokol Buštěhrad2,517,023,57,5100
    14Hakenová Anna20021000TJ Jince1,016,523,06,0
    H16 - do šestnácti let
    11Civín Dominik20001704ŠK Řevnice5,521,029,523,0100
    22Šefčík Jiří19991419Sokol Buštěhrad4,519,526,018,5775
    33Balek Filip20001522Sokol Buštěhrad4,518,026,015,0550
    4Šilhánek Martin19991292TJ Jince3,519,025,016,0
    54Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice3,518,025,511,5352
    65Štucbart Zdeněk20001000ŠK Řevnice3,017,525,012,0100
    7Veselý Daniel20001000Pionýr Jince2,015,020,08,0
    DML - mladší dívky
    1Málková Adriana20041250ŠK 64 Plzeň4,522,530,520,5
    2Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince0,014,019,50,0
    DST - starší dívky
    11Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice3,017,523,512,0280
    2Hakenová Anna20021000TJ Jince1,016,523,06,0
   
© ŠK Řevnice 2013