Soutěže / Základní kolo krajského přeboru mládeže regionu SB - Kladno

Přebor města Zdic 2016

Zdice, 17.11.2016


    Konečné pořadí podle kategorií
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Barták Josef20091208ŠK Řevnice7,024,032,528,01000,0003
    2Vyšinský Otakar20081151ŠK Řevnice5,023,033,021,0918,180
    3Šteňo Patrik20081094ŠK Řevnice4,018,025,015,0836,3604
    4Minařík Martin20081111Sokol Buštěhrad4,016,023,014,0754,550
    5Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice4,016,022,016,0672,7304
    6Kohm Patrik20091000ŠK Velvary4,014,019,013,0590,910
    7Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad3,019,527,516,0509,090
    8Rankin Filip20081000ŠK Řevnice3,018,025,013,0427,270
    9Kučera Matěj20081000Sokol Buštěhrad3,017,023,012,0345,450
    10Hrubý Filip20091000Sokol Buštěhrad3,016,022,012,0263,640
    10Budoš Adam20081000ŠK Příbram-Baník3,016,022,012,0
    12Burcal Sebastian20091000ŠK Zdice3,015,023,09,5181,820
    13Macháček Matěj20091000ŠK Zdice2,020,028,512,0100,000
    14Švejnová Daniela20081000Příbram1,011,517,54,0
    H12
    1Čuvala Tibor20061298ŠK Zdice6,023,033,024,01000,000
    2Beaufort Oliver20071024ŠK Řevnice5,023,532,521,0943,7504
    3Lísková Tereza20061229TJ Jince5,020,030,023,0
    4Novák Viktor20071017Sokol Buštěhrad5,019,028,020,0887,5004
    5Cába Adam20071053Sokol Buštěhrad5,016,024,020,0831,2504
    6Novotný František20061062Sokol Buštěhrad4,021,529,518,0775,0004
    7Karpecká Marie20061045ŠK Řevnice4,019,029,017,0718,7504
    8Veny Kuba20071159ŠO Praga Praha4,019,027,019,0662,500
    9Řepková Michaela20061049SK DDM Slaný4,018,026,019,0606,2504
    10Karpecki Jiří20061290ŠK Řevnice4,017,025,015,0550,000
    11Novotný Tomáš20061000ŠK Velvary3,517,524,511,0493,750
    12Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,017,524,512,0437,500
    13Kolomazník Martin20071000ŠK Řevnice3,017,024,010,0381,250
    14Mehesová Veronika20061120Sokol Buštěhrad3,016,023,012,0325,000
    15Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad3,015,020,010,0268,750
    16Jarkovský Jan20071000ŠK Velvary2,515,523,55,5212,500
    17Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný2,015,521,56,0156,250
    18Pospíšil Jan20081000Příbram2,012,518,55,0
    19Živný Adam20071000ŠK Zdice1,017,524,57,0100,000
    H14
    1Jelínek Oliver20041382ŠK Řevnice5,021,029,020,51000,000
    2Popovský Ondřej20041501Sokol Buštěhrad5,019,028,018,0955,000
    3Handl Petr20041499ŠK Zdice4,022,031,521,0910,000
    4Kolomazník Jiří20041239ŠK Řevnice4,020,027,017,5865,0003
    5Šinágl Matěj20041116ŠK Řevnice4,019,526,016,0820,0003
    6Tvaroh Vítězslav20051256Sokol Buštěhrad4,018,024,516,0775,000
    7Mošovský Jakub20051256Sokol Buštěhrad3,521,027,516,5730,000
    8Kováříková Eliška20041146ŠK Příbram-Baník3,519,528,013,5
    9Novák Radim20051084Sokol Buštěhrad3,518,525,014,5685,0004
    10Kubín Lukáš20041255Sokol Buštěhrad3,517,024,013,5640,000
    11Hadrava Lukáš20051094Sokol Buštěhrad3,019,026,512,0595,0004
    12Láska Václav20041000ŠK Rakovník3,017,524,513,0550,0004
    13Baláš Jan20051153ŠK Řevnice3,016,524,511,0505,000
    14Patroch Ota20051000Kladno3,015,521,510,0460,000
    15Burcal Michal20041033ŠK Zdice3,015,020,510,0415,000
    16Straka Jakub20051122Sokol Buštěhrad2,516,523,510,0370,000
    17Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad2,515,021,57,5325,000
    18Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad2,018,525,512,0280,000
    19Břicháček Jiří20051062Sokol Buštěhrad2,015,522,57,0235,000
    20Nováková Kamila20051000Sokol Buštěhrad2,015,020,57,0190,000
    21Herák Štěpán20051000ŠK Zdice2,014,019,56,0145,000
    22Karlovský Pavel20051000ŠK Zdice1,515,021,03,5100,000
    H16
    1Rosenbaumová Lea20021650ŠK Zdice6,022,031,027,01000,000
    2Kovářík Vojtěch20021520ŠK Příbram-Baník5,022,030,521,5
    3Lang David20021470Sokol Buštěhrad5,021,030,020,5900,000
    4Havelka František20021435ŠK Řevnice5,019,528,520,0800,000
    5Kolomazník Ondřej20021324ŠK Řevnice4,518,026,517,0700,000
    6Beneš Matěj20031406ŠK Velvary4,022,530,520,5600,000
    7Hrubý Matěj20031199ŠK Příbram-Baník4,021,529,518,03
    8Lhotský František20021313Sokol Buštěhrad4,019,526,518,0500,000
    9Hrdlička Jan20021374SK DDM Slaný4,017,025,014,0400,000
    10Belčenko Alexandr20021092Sokol Buštěhrad3,014,521,510,0300,000
    11Melichar David20031000ŠK Řevnice3,014,019,07,0200,000
    12Mára Šimon20021000ŠK Řevnice2,515,021,010,0100,000
    DML
    1Lísková Tereza20061229TJ Jince5,020,030,023,0887,500
    2Karpecká Marie20061045ŠK Řevnice4,019,029,017,0775,0004
    3Řepková Michaela20061049SK DDM Slaný4,018,026,019,0718,7504
    4Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,017,524,512,0465,630
    5Mehesová Veronika20061120Sokol Buštěhrad3,016,023,012,0381,250
    6Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad3,015,020,010,0268,750
    7Švejnová Daniela20081000Příbram1,011,517,54,0100,000
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021650ŠK Zdice6,022,031,027,0975,000
    2Kováříková Eliška20041146ŠK Příbram-Baník3,519,528,013,5550,000
    3Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad2,018,525,512,0200,000
    4Nováková Kamila20051000Sokol Buštěhrad2,015,020,57,0150,000
    H18
    1Soukup Jiří20011607Sokol Buštěhrad6,023,533,024,01000,000
    2Karpecki Jan20011225ŠK Řevnice4,016,023,016,0100,000
    3Dřevo Jakub20011103ŠK Příbram-Baník3,516,022,012,5
   
© ŠK Řevnice 2013