Soutěže / Základní kolo krajského přeboru mládeže regionu SB - Kladno

Otevřený šachový turnaj mládeže 2016

Kladno, 10.12.2016


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Barták Josef20091208ŠK Řevnice7,021,530,528,01000,000
    2Šteňo Patrik20081094ŠK Řevnice4,516,524,520,5910,0004
    3Vyšinský Otakar20081151ŠK Řevnice4,021,532,519,0820,000
    4Kučera Matěj20081000Sokol Buštěhrad4,019,529,516,0730,0004
    5Jež Jan20081000ŠK Řevnice4,018,028,014,0640,0004
    6Hrubý Filip20091000Sokol Buštěhrad3,018,526,515,0550,000
    7Minařík Martin20081111Sokol Buštěhrad3,017,022,513,0460,000
    8Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad3,013,518,510,0370,000
    9Porš Jáchym20081000Sokol Buštěhrad3,013,018,09,0280,000
    10Vyšinský Matěj20091000ŠK Řevnice2,014,019,510,0190,000
    11Novotný Samuel20091000Labyrint Kladno1,013,018,51,0100,000
    H12
    1Tutr Tomáš20071121ŠK Velvary5,021,031,020,01000,000
    2Beaufort Oliver20071024ŠK Řevnice5,020,530,519,0887,5004
    3Novotný František20061062Sokol Buštěhrad4,021,531,518,0775,0004
    4Řepková Michaela20061049SK DDM Slaný4,016,522,515,0662,500
    5Kolomazník Martin20071000ŠK Řevnice4,016,022,014,0550,0004
    6Cába Adam20071053Sokol Buštěhrad3,518,525,516,5437,500
    7Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,017,023,010,0325,000
    8Dragoun Vojtěch20061000Stehelčeves2,012,016,58,0212,500
    9Procházka Daniel20071000Stehelčeves1,014,019,04,0100,000
    H14
    1Popovský Ondřej20041501Sokol Buštěhrad6,522,030,527,51000,000
    2Handl Petr20041499ŠK Zdice5,522,032,022,5943,750
    3Jelínek Oliver20041382ŠK Řevnice5,020,028,520,5887,500
    4Kubín Lukáš20041255Sokol Buštěhrad4,019,026,517,0831,250
    5Tvaroh Vítězslav20051256Sokol Buštěhrad4,018,528,018,0775,000
    6Mošovský Jakub20051256Sokol Buštěhrad4,018,026,517,0718,750
    7Kolomazník Jiří20041239ŠK Řevnice4,016,522,513,0662,500
    8Straka Jakub20051122Sokol Buštěhrad3,518,025,513,5606,250
    9Hadrava Lukáš20051094Sokol Buštěhrad3,018,026,012,0550,000
    10Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad3,017,521,511,0493,750
    11Baláš Jan20051153ŠK Řevnice3,017,024,014,0437,500
    12Šinágl Matěj20041116ŠK Řevnice3,017,022,013,0381,250
    13Břicháček Jiří20051062Sokol Buštěhrad3,014,019,010,0325,000
    14Patroch Ota20051000Kladno2,019,524,59,0268,750
    15Číhal Václav20041000Labyrint Kladno2,014,519,58,0212,500
    16Belda Josef20051000ŠK Zdice2,014,519,56,0156,250
    17Buk Matyáš20051024Sokol Buštěhrad0,50,07,01,0100,000
    H16
    1Lhotský František20021313Sokol Buštěhrad5,020,529,022,01000,000
    2Havelka František20021435ŠK Řevnice5,017,024,518,0871,430
    3Hrdlička Jan20021374SK DDM Slaný4,023,533,020,5742,860
    4Hofmeister Matouš20031290ŠK Zdice4,019,526,017,0614,290
    5Kolomazník Ondřej20021324ŠK Řevnice4,017,523,015,0485,710
    6Jelínek Šimon20031000Labyrint Kladno3,016,022,011,0357,140
    7Mára Šimon20021000ŠK Řevnice3,016,022,010,0228,570
    8Debroise Michal20031000Sokol Buštěhrad0,013,019,00,0100,000
    DML
    1Řepková Michaela20061049SK DDM Slaný4,016,522,515,0621,050
    DST
    1Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad3,017,521,511,0475,000
   
© ŠK Řevnice 2013