Soutěže / Základní kolo krajského přeboru mládeže regionu SB - Kladno

Základní kolo krajského přeboru mládeže regionu SB - Kladno 2016-2017 - Průběžné pořadí


celkem 93 účastníků z regionu SB

Z konečného pořadí jednotlivých turnajů se do celkového pořadí ZK započítávají jen ti účastníci, kteří jsou členy oddílů regionu SB.
Každému z nich se do celkového pořadí započítá počítá pět nejlepších výsledků z osmi turnajů.
Turn. - počet započítaných turnajů
Pořadí podle 1. GP bodů, 2. součtu bodů
GP body = hodnocení umístění (chlapci v kategorii bez hostů, dívky v turnaji) 1. místo - 1000 bodů, poslední - 100 bodů, ostatní poměrně
turnaje s GP a body v závorkách se škrtají
Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body Zdice
28.9.2016
Slaný
15.10.2016
Zdice
17.11.2016
Kladno
10.12.2016
Jesenice
14.1.2017
Průměr
GP
GPB GPB GPB GPB GPB
H10 - do deseti let
1Barták Josef2009ŠK Řevnice120855000,00030,51000,0005,01000,0005,51000,0007,01000,0007,01000,0006,01000,000
2Šteňo Patrik2008ŠK Řevnice109454064,22020,5800,0004,0775,0004,0836,3604,0910,0004,5742,8604,0812,844
3Vyšinský Otakar2008ŠK Řevnice115132625,68013,5887,5004,5918,1805,0820,0004,0875,227
4Rankin Filip2008ŠK Řevnice100042179,06011,5700,0003,0437,5002,0427,2703,0614,2903,5544,765
5Kučera Matěj2008Sokol Buštěhrad100031946,88011,5345,4503,0730,0004,0871,4304,5648,960
6Hrubý Filip2009Sokol Buštěhrad100041833,28012,0662,5003,5263,6403,0550,0003,0357,1402,5458,320
7Dobeš Matěj2009ŠK Zdice100041726,30010,5500,0002,5325,0002,0672,7304,0228,5702,0431,575
8Kohm Patrik2009ŠK Velvary100031626,62010,0550,0003,0590,9104,0485,7103,0542,207
9Mehes Lukáš2009Sokol Buštěhrad100041379,09010,0400,0002,0509,0903,0370,0003,0100,0002,0344,773
10Minařík Martin2008Sokol Buštěhrad111121214,5507,0754,5504,0460,0003,0607,275
11Janata Terenc2008Sokol Buštěhrad100021000,0004,5900,0004,5100,0000,0500,000
12Burcal Sebastian2009ŠK Zdice10003994,3208,0600,0003,0212,5002,0181,8203,0331,440
13Jež Jan2008ŠK Řevnice10001640,0004,0640,0004,0640,000
14Macháček Matěj2009ŠK Zdice10002400,0004,0300,0002,0100,0002,0200,000
15Porš Jáchym2008Sokol Buštěhrad10001280,0003,0280,0003,0280,000
16Zajíčková Marie2010ŠK Zdice10001200,0001,5200,0001,5200,000
17Vyšinský Matěj2009ŠK Řevnice10001190,0002,0190,0002,0190,000
18Novotný Samuel2009Labyrint Kladno10001100,0001,0100,0001,0100,000
19Jíchová Antonie2010ŠK Zdice10001100,0000,0100,0000,0100,000
H12 - do dvanácti let
1Novotný František2006Sokol Buštěhrad106254073,50021,0807,1404,5836,3604,0775,0004,0775,0004,0880,0004,5814,700
2Čuvala Tibor2006ŠK Zdice129843935,71023,0935,7105,01000,0005,01000,0006,01000,0007,0983,928
3Tutr Tomáš2007ŠK Velvary112143729,61019,0871,4305,0918,1804,01000,0005,0940,0005,0932,403
4Karpecki Jiří2006ŠK Řevnice129043124,55018,01000,0006,0754,5504,0550,0004,0820,0004,0781,138
5Karpecká Marie2006ŠK Řevnice104542830,05016,0678,5704,0672,7304,0718,7504,0760,0004,0707,513
6Cába Adam2007Sokol Buštěhrad105342602,52016,5742,8604,0590,9104,0831,2505,0437,5003,5650,630
7Beaufort Oliver2007ŠK Řevnice102442551,38016,0292,8603,0427,2703,0943,7505,0887,5005,0637,845
8Veny Jakub2007Sokol Buštěhrad115941872,24014,0164,2903,0345,4503,0662,5004,0700,0004,0468,060
9Řepková Michaela2006SK DDM Slaný104941790,18013,0421,4303,0606,2504,0662,5004,0100,0002,0447,545
10Novák Viktor2007Sokol Buštěhrad101731753,73011,0357,1403,0509,0903,0887,5005,0584,577
11Vaněček Tadeáš2007SK DDM Slaný100051694,89015,0550,0004,0263,6403,0156,2502,0325,0003,0400,0003,0338,978
12Kolomazník Martin2007ŠK Řevnice100031451,25010,5381,2503,0550,0004,0520,0003,5483,750
13Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad112031219,29010,0614,2904,0325,0003,0280,0003,0406,430
14Růžičková Ivana2007Sokol Buštěhrad10003936,2808,0485,7103,0181,8202,0268,7503,0312,093
15Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice10002777,5006,0437,5003,0340,0003,0388,750
16Laštůvka Matěj2007TJ Český lev Kolešovice10001640,0004,0640,0004,0640,000
17Liška Jakub2006ŠK Rakovník10001580,0003,5580,0003,5580,000
18Novotný Tomáš2006ŠK Velvary10001493,7503,5493,7503,5493,750
19Liprt Tomáš2006TJ Český lev Kolešovice10001460,0003,0460,0003,0460,000
20Vengrin Filip2007TJ Český lev Kolešovice10002448,5705,5228,5703,0220,0002,5224,285
21Jarkovský Jan2007ŠK Velvary10002372,5005,0212,5002,5160,0002,5186,250
22Dragoun Vojtěch2006Stehelčeves10001212,5002,0212,5002,0212,500
23Soukup Vojtěch2006ŠK Řevnice10001100,0001,5100,0001,5100,000
23Sagner Jan2006SK DDM Slaný10001100,0001,5100,0001,5100,000
25Živný Adam2007ŠK Zdice10001100,0001,0100,0001,0100,000
25Procházka Daniel2007Stehelčeves10001100,0001,0100,0001,0100,000
H14 - do čtrnácti let
1Popovský Ondřej2004Sokol Buštěhrad142854898,75027,01000,0004,5943,7504,5955,0005,01000,0006,51000,0006,5979,750
2Handl Petr2004ŠK Zdice134354724,56025,0918,1804,51000,0006,0910,0004,0943,7505,5952,6305,0944,912
3Mošovský Jakub2005Sokol Buštěhrad131953974,25020,5836,3604,5831,2504,0730,0003,5718,7504,0857,8904,5794,850
4Kubín Lukáš2004Sokol Buštěhrad136353923,83019,5754,5504,0887,5004,0640,0003,5831,2504,0810,5304,0784,766
5Jelínek Oliver2004ŠK Řevnice144143465,49018,0672,7303,51000,0005,0887,5005,0905,2604,5866,373
6Tvaroh Vítězslav2005Sokol Buštěhrad129053368,21018,0590,9103,5606,2503,0775,0004,0775,0004,0621,0503,5673,642
7Hadrava Lukáš2005Sokol Buštěhrad109152863,63015,5509,0903,0493,7503,0595,0003,0550,0003,0715,7903,5572,726
8Šinágl Matěj2004ŠK Řevnice112742683,16014,5718,7503,5820,0004,0381,2503,0763,1604,0670,790
9Straka Jakub2005Sokol Buštěhrad118952276,63014,5345,4502,0381,2503,0370,0002,5606,2503,5573,6803,5455,326
10Kolomazník Jiří2004ŠK Řevnice132432195,92011,5865,0004,0662,5004,0668,4203,5731,973
11Baláš Jan2005ŠK Řevnice111642054,34012,5775,0004,0505,0003,0437,5003,0336,8402,5513,585
12Vybíralová Tereza2004Sokol Buštěhrad100051806,89013,5181,8202,0325,0003,0280,0002,0493,7503,0526,3203,5361,378
13Novák Radim2005Sokol Buštěhrad109431774,7709,5427,2702,5662,5003,5685,0003,5591,590
14Patroch Ota2005Sokol Buštěhrad100041476,45010,5268,7502,5460,0003,0268,7502,0478,9503,0369,113
15Břicháček Jiří2005Sokol Buštěhrad104251114,61011,0100,0001,5212,5002,0235,0002,0325,0003,0242,1102,5222,922
16Burcal Michal2004ŠK Zdice10522852,5006,0437,5003,0415,0003,0426,250
17Buk Matyáš2005Sokol Buštěhrad10172650,0003,5550,0003,0100,0000,5325,000
18Láska Václav2004ŠK Rakovník10001550,0003,0550,0003,0550,000
19Vengrin Jakub2005TJ Český lev Kolešovice10002458,3804,0263,6402,0194,7402,0229,190
20Albrecht Karel2004ŠK Rakovník10001431,5803,0431,5803,0431,580
21Cába Filip2005Sokol Buštěhrad10002425,0004,5100,0002,0325,0002,5212,500
22Spurný Tomáš2004Jesenice10001384,2103,0384,2103,0384,210
23Nováková Kamila2005Sokol Buštěhrad10002346,2504,0156,2502,0190,0002,0173,125
24Lazar Jaroslav2004Jesenice10001289,4702,5289,4702,5289,470
25Číhal Václav2004Labyrint Kladno10001212,5002,0212,5002,0212,500
26Belda Josef2005ŠK Zdice10001156,2502,0156,2502,0156,250
27Prchal Dominik2004Jesenice10001147,3702,0147,3702,0147,370
28Herák Štěpán2005ŠK Zdice10001145,0002,0145,0002,0145,000
29Karlovský Pavel2005ŠK Zdice10001100,0001,5100,0001,5100,000
29Louženský Matěj2004Jesenice10001100,0001,5100,0001,5100,000
H16 - do šestnácti let
1Havelka František2002ŠK Řevnice141843234,29019,5820,0005,0742,8604,5800,0005,0871,4305,0808,573
2Lang David2002Sokol Buštěhrad146243118,93020,0460,0004,0871,4306,0900,0005,0887,5005,0779,733
3Rosenbaumová Lea2002ŠK Zdice150833000,00018,51000,0006,51000,0006,01000,0006,01000,000
4Hrdlička Jan2002SK DDM Slaný127742332,86016,5640,0004,5400,0004,0742,8604,0550,0004,0583,215
5Lhotský František2002Sokol Buštěhrad129932275,00013,5500,0004,01000,0005,0775,0004,5758,333
6Beneš Matěj2003ŠK Velvary135132214,29014,5614,2904,5600,0004,01000,0006,0738,097
7Hofmeister Matouš2003ŠK Zdice100041688,93015,0280,0003,5357,1404,0614,2904,0437,5003,5422,233
8Kolomazník Ondřej2002ŠK Řevnice114031510,71012,0700,0004,5485,7104,0325,0003,5503,570
9Belčenko Alexandr2002Sokol Buštěhrad10603885,7109,5100,0002,0485,7104,5300,0003,0295,237
10Koníř Petr2002Jesenice10831662,5004,5662,5004,5662,500
11Melichar David2003ŠK Řevnice10002428,5705,5228,5702,5200,0003,0214,285
12Debroise Michal2003Sokol Buštěhrad10003412,5003,0100,0001,0100,0000,0212,5002,0137,500
13Jelínek Šimon2003Labyrint Kladno10001357,1403,0357,1403,0357,140
14Mára Šimon2002ŠK Řevnice10002328,5705,5100,0002,5228,5703,0164,285
15Bešík Michal2002Jesenice10001100,0000,0100,0000,0100,000
DML - mladší dívky
1Karpecká Marie2006ŠK Řevnice104542852,50016,0700,0004,0640,0004,0775,0004,0737,5004,0713,125
2Řepková Michaela2006SK DDM Slaný104942014,80013,0500,0003,0718,7504,0621,0504,0175,0002,0503,700
3Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad112031372,92010,0666,6704,0381,2503,0325,0003,0457,640
4Růžičková Ivana2007Sokol Buštěhrad10003974,0808,0533,3303,0172,0002,0268,7503,0324,693
5Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice10002828,1306,0465,6303,0362,5003,0414,065
6Zajíčková Marie2010ŠK Zdice10001166,6701,5166,6701,5166,670
7Jíchová Antonie2010ŠK Zdice10001100,0000,0100,0000,0100,000
DST - starší dívky
1Rosenbaumová Lea2002ŠK Zdice150832975,00018,51000,0006,51000,0006,0975,0006,0991,667
2Vybíralová Tereza2004Sokol Buštěhrad100051562,18013,5152,9402,0292,8603,0200,0002,0475,0003,0441,3803,5312,436
3Nováková Kamila2005Sokol Buštěhrad10002314,2904,0164,2902,0150,0002,0157,145
H18 - junioři
1Plhák Tomáš2000ŠK Zdice120522000,0008,01000,0004,01000,0004,01000,000
2Soukup Jiří2001Sokol Buštěhrad155611000,0006,01000,0006,01000,000
3Karpecki Jan2001ŠK Řevnice12081100,0004,0100,0004,0100,000

   
© ŠK Řevnice 2013